אחרי שכבר קיבלתי מחברה אחרת לוגו, עדיין היה חסר לי משהו, ניר בסבלנותו ומקצועיות מדהימה הגיע איתי בדיוק לעיצוב שרציתי! כזה שבדיוק היה לי בראש! תודה שקראת לי את המחשבות!

משה

קשה היה למצוא למצוא מתוך מאות חברות מיתוג, חברה שתיתן לי גם שירות ברמה מעולה וגם במחירים טובים והכל ביחס אישי. לא חיפשתי מחירים זולים כי כבר נכוותי בעבר ממעצבים זולים שבסוף הוצאתי יותר כסף על תיקונים. בקיצור… דדון מדיה. מקצועיות נטו!!!

- נדב מלקין

בעבר עבדתי עם מספר סטודיויאים לעיצוב, בדדון מדיה עיצבו לי לוגו מאפס בדיוק לפי מה שרציתי וכרטיסי ביקור בעיצוב זהה לכרטיס. אני חייבת לציין שדדון מדיה עשו עבודה נפלאה בכמה רמות מעל מה שקיבלתי עד היום מחברות מיתוג אחרות. תודה רבה! בהחלט אחזור.

טל מרקוביץ

בתור מישהי פרפקציוניסטית על סף המציקה ולאחר שדיברתי עם המווון חברות וגרפיקאים, השיחה עם ניר המנהל פשוט זרמה, הנינוחות שהיית לו בשיחה, ההסברים הפשוטים, הכוונה האמתית שלו להבין אותי כלקוחה, עזרה לי לבחור בדדון מידה. ידעתי שהאינסטינקטים שלי שוב עבדו לטובה. אחרי שיגועים מצידי הכל יצא מדהים, אין לי מילים. תודה רבה!

מור כהן

עבדתי עם דדון מדיה בעבר על קידום בפייסבוק ואמשיך לעבוד איתם על כל פרויקט שיש לי. אתר, קידום בגוגל, לוגו, כרטיס ביקור מה שצריך. הם הוכיכו לי את הרמה שלהם ואין מה לחפש במקום אחר. ממליץ בחום!

איתי הלפרין

לדדון מדיה באתי עם רעיון בלבד, ואז החברה המקצוענים שם התחילו בשאולות. איזה צבעים אתה אוהב, מהו סגנון הכתיבה שאתה מעדיף, מי הם הלקוחות שלי. אלו רק חלק מהשאלות שבכלל לא חשבתי לשאול את עצמי כשהחלטתי לחפש חברת מיתוג. אין ספק שישר הבנתי שהגעתי למקום של מקצוענים. מיותר לומר שקיבלתי מיתוג לפנים ומאז כבר הספקתי לעשות את האתר שלי איתם וכמובן שאמשיך רק עם דדון מדיה

אלון שפיגל